logo
Hulpverleningszone
Brandweer zone Kempen
Dringend hulp nodig?
bel 112 of gebruik de app
Minder dringend?
raadpleeg ons e-loket
Bijen, hommels en imkers voor het verplaatsen van bijen- en hommelvolken

Heb je een bijennest die je wil laten verwijderen? 

Wij willen je graag in contact brengen met een imker die deze voor jou wil verplaatsen.

Volgende imkers gaven ons de toestemming om hun gegevens op onze website te plaatsen:

Naam
Gemeente
Info
Carlo Mallants
Balen
0497 020077
014 81 34 64
Jef Boonen        
Geel
Jef.boonen@skynet.be
Dirk Cauwenberghs
Geel
dianemellebeeckx@hotmail.com
Kristof Nuyts
Geel
0472 974353
Kristof_nuyts@hotmail.com
Jef Bertels
Herentals & Olen
0495 549145
Ronny Neefs
Herentals
0476 357662
Kristof Scevenels
Herenthout
0495 210019
Andre Depon
Laakdal
Andre.depon@telenet.be
Kurt KnuysenLaakdal

0498 708757

Eddy Nowicki
Laakdal
bijen@nowicki.be
Herentalse bijenvrienden. Word nu lid!
Luc Neefs
Lille (Gierle)
0474 556876
lucneefs@telenet.be
Guy Peeters
Mol

0497 528 424

Guidoroger@telenet.be

Robert Deswert            
Olen
0472 459364
014 21 61 67
Geert Boeckx
Turnhout
0471 199738
Bijzonderheid: ook voor het verplaatsen van hommelvolken.
Vincent Van loo
Zoerle-parwijs
Vincentvanloo0@gmail.com

Vind je in bovenstaande lijst geen geschikte imker? Mail ons zodat wij bijkomende imkers kunnen contacteren. (In Balen, Grobbendonk, Herenthout, Olen en Retie.)
Zij verkozen om hun contactgegevens niet openbaar te plaatsen.

Ben je een imker en wil jij jouw gegevens ook op onze website laten toevoegen?
Vul dan dit E-formulier in en wij doen het nodige.

Ben je een imker die hierboven staat en wil jij jouw gegevens laten aanpassen of verwijderen?
Laat het ons weten en mail Privacy@brandweerzonekempen.be.

Powered by Froala Editor

Bijen, hommels en imkers voor het verplaatsen van bijen- en hommelvolken
Bezoek de nationale website via www.hulpverleningszone.be.