Bijen, hommels en imkers voor het verplaatsen van bijen- en hommelvolken

Heb je een bijennest die je wil laten verwijderen? 

Wij willen je graag in contact brengen met een imker die deze voor jou wil verplaatsen.

Volgende imkers gaven ons de toestemming om hun gegevens op onze website te plaatsen:

Naam
Gemeente
Info
Carlo Mallants
Balen
0497 020077
014 81 34 64
Jef Boonen        
Geel
Jef.boonen@skynet.be
Dirk Cauwenberghs
Geel
dianemellebeeckx@hotmail.com
Kristof Nuyts
Geel
0472 974353
Kristof_nuyts@hotmail.com
Jan
Geetbets
0499 227479
Bert FierensGrobbendonk0494 575 015
fierens.b@gmail.com
Jef Bertels
Herentals & Olen
0495 549145
Ronny Neefs
Herentals
0476 357662
Kristof Scevenels
Herenthout
0495 210019
Rik JanssenHerselt0478 212104
henry.janssen@telenet.be
Andre Depon
Laakdal
Andre.depon@telenet.be
Eddy Nowicki
Laakdal
bijen@nowicki.be
Herentalse bijenvrienden. Word nu lid!
Luc Neefs
Lille (Gierle)
0474 556876
lucneefs@telenet.be
Guy Peeters
Mol

0497 528424

Guidoroger@telenet.be

Thomas MichielsOlenThomasmichiels@live.com
Tim Van Noten
Poederlee
0487 214770
Timvannoten@gmail.com
Nick SeelsRetie0498 331912
nickseels@hotmail.com
Geert Boeckx
Turnhout
0471 199738
Vincent Van loo
Zoerle-parwijs
Vincentvanloo0@gmail.com

Vind je in bovenstaande lijst geen geschikte imker? 

Mail ons zodat wij bijkomende imkers kunnen contacteren. (In Balen, Grobbendonk, Herenthout, Olen en Retie.) Zij verkozen om hun contactgegevens niet openbaar te plaatsen. Of, ga naar de website https://wespennest.vlaanderen/imker-zoeken voor een overzicht van lokale imkers.

Ben je een imker en wil jij jouw gegevens ook op onze website laten toevoegen?
Vul dan dit E-formulier in en wij doen het nodige.

Ben je een imker die hierboven staat en wil jij jouw gegevens laten aanpassen of verwijderen?
Laat het ons weten en mail Privacy@brandweerzonekempen.be.

Powered by Froala Editor

Laatst bijgewerkt op 08 juni 2021
Bijen, hommels en imkers voor het verplaatsen van bijen- en hommelvolken
Bezoek de nationale website via www.hulpverleningszone.be.